لیست تخلفات روبیکا منتشر شد لیست تخلفات روبیکا منتشر شد .

لیست تخلفات روبیکا منتشر شد

لیست جدید اکانت های فیک روبیکا اعلام شد

در تمامی شبکه‌های اجتماعی، بی‌شمار پیج و کانال، مشابه با عنوان یا شناسه افراد، توسط کاربران ایجاد می‌شود که این امر در پلتفرم روبیکا با بیش از ۴۷ میلیون کاربر یکتای رجیستر شده، وجود ۷.۶ میلیون کانال در پیام‌رسان روبیکس و ثبت بیش از ۹ میلیون صفحه در شبکه اجتماعی روبینو توسط کاربران اجتناب‌ناپذیر است.

 

ضمن احترام به کسانی که تاکنون مفتخر به میزبانی شان در پلتفرم روبیکا نبوده‌ایم و منتقد ایجاد کانال توسط سایر کاربران به نامشان در روبیکس و روبینو هستند به اطلاع می‌رساند سلب شناسه کاربری بدون کسب اجازه از مالک کانال یا صفحه امکان‌پذیر نمی‌باشد، لذا روبیکا از تمامی صاحب‌نظران این حوزه که راهکاری جهت بهبود فرآیند ثبت کانال و صفحات دارند دعوت به‌عمل می‌آورد پیشنهادات خود را به ایمیل support@rubika.ir ارسال نمایند.

علی سعد معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا در توئیتر واکنش نشان داد، روبیکا از تبلیغات تلویزیونی محروم شد

توئیت علی سعد:

" ازبهمن ۹۹ که پیگیری پرونده تضییع حقوق کاربران درروبیکا راشروع کردیم باطیف وسیعی ازتخلفات روبرو شده‌ایم. تخلفات ترافیکی ودرآمدهای غیرقانونی، فعالیت بدون مجوز،نقض قوانین رقابت، گزارش‌های اخیر مبنی براستفاده غیرمجاز از اطلاعات شخصی کاربران و ... ضرورت اصلاح رابیش ازپیش روشن می‌کند.

ساترا با ابطال مجوز سرویس صوت و تصویر سوپراپلیکیشن روبیکا و منع پخش تبلیغات بازرگانی آن در رسانه ‌ملی، اقدامات اولیه را به انجام رساند.

در مورد تخلفات ترافیکی با نامه نگاری با وزارت ارتباطات و طرح شکایت در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، پرونده احقاق حقوق کاربران را پیگیری کرد که منجر به حذف محاسبه غیرقانونی پهنای باند در آن شد. اما متاسفانه به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها همچنان شاهد تداوم فعالیت‌های متخلفانه این پلتفرم هستیم.

جهت مشاهده لیست به روز اکانت های جعل شده اپلیکیشن روبیکا، مطلب "ماجرای اکانت های فیک روبیکا" را مطالعه فرمایید.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۱۹:۳۶ توسط:سوری مرادزاده موضوع: نظرات (0)